Toyota

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkiopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Toyota Corolla ) Corolla E12 gaśnie w czasie jazdy



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum TOYOTA Forum Strona Główna -> ( Toyota Corolla ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Moni

Czytelnik



Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Piaseczno
Posiadane auto: Toyota Corolla E12 1.4 D4D
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 14 Sie 2018, 16:27
Temat postu:

Corolla E12 gaśnie w czasie jazdy


Witam, próbowałam znaleźć ten temat na forum, ale bezskutecznie. Na autach za bardzo się nie znam, więc wierzę że mi pomożecie. Mam Corollę E12, silnik 1.4 d4d, rocznik 2006. Do ubiegłego tygodnia byłam z auta bardzo zadowolona, nigdy nie wyciął mi żadnego numeru. A teraz jak zaczął...
10 dni temu jechalam autem i nagle silnik zgasł, zapaliły się wszystkie kontrolki. Nie było żadnego szarpnięcia, ani nic. Po prostu nagle zgasł. Samochód nie chciał odpalić. Kręcił, ale nie chcial zaskoczyć. Przyjechała laweta,pan z lawety ponaciskał pompę, ponaciskał i auto odpaliło. Pojechałam do mechanika. Wymienił filtry paliwa. Niestety po 3 dniach sytuacja powtórzyła się. Już wcześniej mechanik po podłączeniu komputera stwierdził, że komputer nic nie pokazuje.
Teraz, przy powtórce, wymienił mi jakiś czujnik Boscha (zabijcie mnie, nie wiem jaki) za 700 zł, 3 dni pojeździłam i znowu to samo. Tyle że wczoraj podniosłam maskę, ponaciskałam tę pompę i auto odpaliło.
Ale tak się nie da. Co robić? Co wymienić? W ostatnim tygodniu wydałam 1000 zł i absolutnie nic to nie dało.
Pomóżcie, auto potrzebuję codziennie, a teraz normalnie mnie mdli na myśl, że mam do niego wsiąść.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum TOYOTA Forum Strona Główna -> ( Toyota Corolla ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Toyota Corolla »

Opinie o samochodach Toyota Corolla - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Toyota Corolla ) Porady, problemy techniczne


ToyotaYaris

15 900

2005r.

175 000 km

śląskie

ToyotaAuris

74 900

2018r.

53 000 km

mazowieckie

ToyotaC-HR

134 900

2022r.

22 185 km

mazowieckie

ToyotaProAce City

74 900

2021r.

72 640 km

mazowieckie

ToyotaRAV-4

39 800

2008r.

171 075 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Avensis Forum   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System