Toyota

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkiopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Toyota Corolla ) Corolla Verso i problem nie do rozwiązania?



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum TOYOTA Forum Strona Główna -> ( Toyota Corolla ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dst2109

Czytelnik



Dołączył: 04 Cze 2018
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Ełk
Posiadane auto: Toyota Corolla Verso 1.8 2005
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 04 Cze 2018, 17:03
Temat postu:

Corolla Verso i problem nie do rozwiązania?


Witam jestem posiadaczem Toyoty Corolli Verso z 2005 r. z silnikiem 1.8 Pb ze skrzynią MMT z założoną instalacją LPG. Mam problem z autem, którego nie udało się rozwiązać już kilku mechanikom w tym ASO Toyoty w Ełku. Pisze tu ponieważ jesteście chyba moją ostatnią deską ratunku przed sprzedaniem auta jako uszkodzone za połowę jego wartości. Cała historia zaczęła się po tym jak w 2017 r. zrobiłem autem 40 tys km w pół roku jeżdżąc co weekend na trasie Elk-Wroclaw (600 km w jedną stronę) Auto zaczęło szarpać przy ruszaniu tak jakby sprzęgło się kończyło lub silnik nie dostawał by paliwa w związku z czym w lipcu 2017 wymieniłem sprzęgło na nowe oryginalne Toyoty plus kalibracja skrzyni po czym problem ustał. Pojawił się znowu w tym roku na początku auto szarpało tylko gdy było zimne gdy np samochód postał cały dzień na słońcu problemu nie było Wszystko dzieje się tylko na 1 biegu auto praktycznie stoi w miejscu nawet gdy wcisne gaz do końca auto ma 1500 obrotów i nie jedzie objaw stawał się coraz bardziej uciążliwy już do tego stopnia że autem nie dało się wyjechać na miasto. Powyzsze dzieje się zarówno na LPG jak i benzynie.Pierwszy mechanik wymienił świece na nowe nie pomogło Drugi skalibrowal od nowa skrzynie/sprzęgło nie pomogło Nie chcąc narażać się na kolejne koszty wstawiłem auto do ASO Toyoty gdzie po kilku dniach mi powiedziano że problemem była "wygięta blaszka" w siłowniku sprzęgła po czym zapłaciłem 500 zł i wyjeżdżając z salonu stwierdziłem że dalej jest to samo Auto zwróciłem w ramach reklamacji po dwóch tygodniach zadzwonili do mnie z ASO mówiąc że nie są w stanie naprawić auta ponieważ nie wiedzą co się dzieje oraz ze zaczęli by od wymiany siłowników sprzęgła (1 to koszt 4 tys) ale nie daja gwarancji że to podziała Zabrałem auto z salonu i wstawiłem do chłopaka który od 20 pracuje jako mechanik przy Toyotach Stwierdził że skrzynia i sprzęgło są oki i że winna jest prawdopodobnie przepustnica Dziś się dowiedziałem że jej wymiana nie pomogła Może wy forumowicze macie jakiś pomysł lub znacie kogoś w podlaskim/warmińsko mazurskim kto mógłby to ogarnąć? Nadmieniam że silnik nie pokazuje żadnych błędów przy podłączeniu komputera i na wyższych biegach tego objawy nie ma a zawory nie są wypalone od LPG:) po prostu proszę o pomoc;)
Powrót do góry
Mech toyoty

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 454
Skąd jesteś (miejscowość / region): wrocław
Posiadane auto: vplvo xc90 ,auris 1.4d mmt swift mmt
Piwa: 43/0
Wysłany: Pon 04 Cze 2018, 22:18
Temat postu:

Re: ( Toyota Corolla ) Corolla Verso i problem nie do rozwiązania?


msakra dawaj ją do wrocławia i po kłopocie nr masz na pw pozdrawiam
_________________
masz problem z toyotą poniżej moje www pozdrawiam
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum TOYOTA Forum Strona Główna -> ( Toyota Corolla ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Toyota Corolla »

Opinie o samochodach Toyota Corolla - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Toyota Corolla ) Porady, problemy techniczne


ToyotaC-HR

127 800

2022r.

34 000 km

śląskie

ToyotaLand Cruiser

99 999

2008r.

298 000 km

mazowieckie

ToyotaYaris

54 900

2015r.

113 155 km

mazowieckie

ToyotaRAV-4

86 900

2016r.

53 000 km

śląskie

ToyotaCorolla

89 900

2020r.

65 804 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Avensis Forum   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System