Toyota

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkiopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Toyota Corolla ) Corolla Verso i problem nie do rozwiązania?



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum TOYOTA Forum Strona Główna -> ( Toyota Corolla ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dst2109

Czytelnik



Dołączył: 04 Cze 2018
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Ełk
Posiadane auto: Toyota Corolla Verso 1.8 2005
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 04 Cze 2018, 17:03
Temat postu:

Corolla Verso i problem nie do rozwiązania?


Witam jestem posiadaczem Toyoty Corolli Verso z 2005 r. z silnikiem 1.8 Pb ze skrzynią MMT z założoną instalacją LPG. Mam problem z autem, którego nie udało się rozwiązać już kilku mechanikom w tym ASO Toyoty w Ełku. Pisze tu ponieważ jesteście chyba moją ostatnią deską ratunku przed sprzedaniem auta jako uszkodzone za połowę jego wartości. Cała historia zaczęła się po tym jak w 2017 r. zrobiłem autem 40 tys km w pół roku jeżdżąc co weekend na trasie Elk-Wroclaw (600 km w jedną stronę) Auto zaczęło szarpać przy ruszaniu tak jakby sprzęgło się kończyło lub silnik nie dostawał by paliwa w związku z czym w lipcu 2017 wymieniłem sprzęgło na nowe oryginalne Toyoty plus kalibracja skrzyni po czym problem ustał. Pojawił się znowu w tym roku na początku auto szarpało tylko gdy było zimne gdy np samochód postał cały dzień na słońcu problemu nie było Wszystko dzieje się tylko na 1 biegu auto praktycznie stoi w miejscu nawet gdy wcisne gaz do końca auto ma 1500 obrotów i nie jedzie objaw stawał się coraz bardziej uciążliwy już do tego stopnia że autem nie dało się wyjechać na miasto. Powyzsze dzieje się zarówno na LPG jak i benzynie.Pierwszy mechanik wymienił świece na nowe nie pomogło Drugi skalibrowal od nowa skrzynie/sprzęgło nie pomogło Nie chcąc narażać się na kolejne koszty wstawiłem auto do ASO Toyoty gdzie po kilku dniach mi powiedziano że problemem była "wygięta blaszka" w siłowniku sprzęgła po czym zapłaciłem 500 zł i wyjeżdżając z salonu stwierdziłem że dalej jest to samo Auto zwróciłem w ramach reklamacji po dwóch tygodniach zadzwonili do mnie z ASO mówiąc że nie są w stanie naprawić auta ponieważ nie wiedzą co się dzieje oraz ze zaczęli by od wymiany siłowników sprzęgła (1 to koszt 4 tys) ale nie daja gwarancji że to podziała Zabrałem auto z salonu i wstawiłem do chłopaka który od 20 pracuje jako mechanik przy Toyotach Stwierdził że skrzynia i sprzęgło są oki i że winna jest prawdopodobnie przepustnica Dziś się dowiedziałem że jej wymiana nie pomogła Może wy forumowicze macie jakiś pomysł lub znacie kogoś w podlaskim/warmińsko mazurskim kto mógłby to ogarnąć? Nadmieniam że silnik nie pokazuje żadnych błędów przy podłączeniu komputera i na wyższych biegach tego objawy nie ma a zawory nie są wypalone od LPG:) po prostu proszę o pomoc;)
Powrót do góry
Mech toyoty

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 454
Skąd jesteś (miejscowość / region): wrocław
Posiadane auto: vplvo xc90 ,auris 1.4d mmt swift mmt
Piwa: 43/0
Wysłany: Pon 04 Cze 2018, 22:18
Temat postu:

Re: ( Toyota Corolla ) Corolla Verso i problem nie do rozwiązania?


msakra dawaj ją do wrocławia i po kłopocie nr masz na pw pozdrawiam
_________________
masz problem z toyotą poniżej moje www pozdrawiam
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum TOYOTA Forum Strona Główna -> ( Toyota Corolla ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Toyota Corolla »

Opinie o samochodach Toyota Corolla - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Toyota Corolla ) Porady, problemy techniczne


ToyotaAygo

7 800

2006r.

223 000 km

mazowieckie

ToyotaC-HR

129 800

2022r.

17 000 km

śląskie

ToyotaAygo

33 990

2016r.

110 000 km

śląskie

ToyotaCorolla

94 900

2021r.

78 808 km

mazowieckie

ToyotaProAce

94 900

2018r.

117 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Avensis Forum   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System