Toyota

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkiopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Toyota Corolla ) check engine- kod P0101



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum TOYOTA Forum Strona Główna -> ( Toyota Corolla ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magdalena941224

Czytelnik



Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): koscierzyna/pomorskie
Posiadane auto: Toyota corolla e12 1,4 disel 2006
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 11 Lut 2017, 20:44
Temat postu:

check engine- kod P0101


Witam ,
W pazdzierniku 2016 zostalismy wlascicielami toyoty corolli 1,4 disel z 2006 roku.
krótko po kupnie zaczeła sie zapalac pomaranczowa lampka od silnika... wskazujaca problem P0101(Mass or Volume Air Flow a circuit range/performance) . w listopadzie wymienilam przeplywomierz ( Air masse sensor ) najpierw na jakas podróbe, bo niby taniej. problem sie dalej ponowił . w grudniu znow wymienilam to ale juz na orginalna czesc. problem ten wystepuje albo gdy przygazuje albo na autostradzie przy 120 i powyzej. po skasowaniu wyskakuje w ten sam dzien bezmiennie . Rury były przeczyszczane ile sie dalo ale brudu ani nic nie bylo, w polowie stycznia auto nie odpalilo laweta i do toyoty... toyota najpierw stwierdziala ze nie moze odpalic poniewaz filtre paliwa i rury sa brudne (ok jestem kobieta mozna wszystko wcisnac) przeczyscili mowilam o problemie oni ze mam pojezdzic bo moze od tego bylo... niestety, pojezdzilam az 2 dni. i znow laweta znow do serwisu toyoty. tym razem zdiagnozowali problem P0603 (internal Control Module Keep Alive Memory (KAM)Error). i oni mi na to ze naprawa tego kosztuje 2800 euro [mieszkam w Belgii] zalamalam sie to samochod kupiony w paznierniku za 4200. wiec nie fajnie.W toyocie na pocieszenie powiedzieli ze skupuja takie samochody tez. Wielki dylemat - auto ma obecnie 88000km przebiegu szkoda tym bardziej ze w toyocie oferowali 500 do max 1000 euro.. Jednak pomogl mi znajomy wymieniajac ta czesc za 2800 na uzywana za 108euro. odebralam samochod w sobote ale nie ruszalam caly week w poniedzialak pierwszy kurs. super ciszej i jakby nowy. fajnie. dlugo sie nie pocieszylam. w srode po poludniu znow wyskoczyl mój koszmar. (P0101)
ciagle pojawia sie P0101 co robic ??

Dodam jeszcze ze wczesniej przed wymiana tej czesci P0603 auto gaslo podnizej 5 stopni . i wydaje takie ciche klekotanie niby wielej spala okolo 7/100 na trasie i w miescie okolo8/100
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum TOYOTA Forum Strona Główna -> ( Toyota Corolla ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Toyota Corolla »

Opinie o samochodach Toyota Corolla - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Toyota Corolla ) Porady, problemy techniczne


ToyotaPrius+

34 900

2014r.

520 000 km

mazowieckie

ToyotaCorolla

59 900

2018r.

54 000 km

mazowieckie

ToyotaAuris

69 900

2018r.

98 000 km

mazowieckie

ToyotaCorolla

52 900

2018r.

85 000 km

mazowieckie

ToyotaPrius+

37 900

2013r.

393 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Avensis Forum   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System