Toyota

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkiopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Toyota Corolla ) check engine- kod P0101



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum TOYOTA Forum Strona Główna -> ( Toyota Corolla ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magdalena941224

Czytelnik



Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): koscierzyna/pomorskie
Posiadane auto: Toyota corolla e12 1,4 disel 2006
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 11 Lut 2017, 20:44
Temat postu:

check engine- kod P0101


Witam ,
W pazdzierniku 2016 zostalismy wlascicielami toyoty corolli 1,4 disel z 2006 roku.
krótko po kupnie zaczeła sie zapalac pomaranczowa lampka od silnika... wskazujaca problem P0101(Mass or Volume Air Flow a circuit range/performance) . w listopadzie wymienilam przeplywomierz ( Air masse sensor ) najpierw na jakas podróbe, bo niby taniej. problem sie dalej ponowił . w grudniu znow wymienilam to ale juz na orginalna czesc. problem ten wystepuje albo gdy przygazuje albo na autostradzie przy 120 i powyzej. po skasowaniu wyskakuje w ten sam dzien bezmiennie . Rury były przeczyszczane ile sie dalo ale brudu ani nic nie bylo, w polowie stycznia auto nie odpalilo laweta i do toyoty... toyota najpierw stwierdziala ze nie moze odpalic poniewaz filtre paliwa i rury sa brudne (ok jestem kobieta mozna wszystko wcisnac) przeczyscili mowilam o problemie oni ze mam pojezdzic bo moze od tego bylo... niestety, pojezdzilam az 2 dni. i znow laweta znow do serwisu toyoty. tym razem zdiagnozowali problem P0603 (internal Control Module Keep Alive Memory (KAM)Error). i oni mi na to ze naprawa tego kosztuje 2800 euro [mieszkam w Belgii] zalamalam sie to samochod kupiony w paznierniku za 4200. wiec nie fajnie.W toyocie na pocieszenie powiedzieli ze skupuja takie samochody tez. Wielki dylemat - auto ma obecnie 88000km przebiegu szkoda tym bardziej ze w toyocie oferowali 500 do max 1000 euro.. Jednak pomogl mi znajomy wymieniajac ta czesc za 2800 na uzywana za 108euro. odebralam samochod w sobote ale nie ruszalam caly week w poniedzialak pierwszy kurs. super ciszej i jakby nowy. fajnie. dlugo sie nie pocieszylam. w srode po poludniu znow wyskoczyl mój koszmar. (P0101)
ciagle pojawia sie P0101 co robic ??

Dodam jeszcze ze wczesniej przed wymiana tej czesci P0603 auto gaslo podnizej 5 stopni . i wydaje takie ciche klekotanie niby wielej spala okolo 7/100 na trasie i w miescie okolo8/100
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum TOYOTA Forum Strona Główna -> ( Toyota Corolla ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Toyota Corolla »

Opinie o samochodach Toyota Corolla - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Toyota Corolla ) Porady, problemy techniczne


ToyotaCorolla

107 800

2021r.

45 000 km

śląskie

ToyotaAygo

40 900

2020r.

61 000 km

mazowieckie

ToyotaAygo

7 800

2006r.

223 000 km

mazowieckie

ToyotaAygo

45 900

2021r.

63 739 km

mazowieckie

ToyotaHighlander

209 900

2020r.

89 075 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Avensis Forum   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System