Toyota

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkiopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Toyota Avensis ) Układ chłodzenia



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum TOYOTA Forum Strona Główna -> ( Toyota Avensis ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
spoctcoupe

Dyskutant



Dołączył: 10 Lut 2013
Posty: 86
Skąd jesteś (miejscowość / region): PL ok KOSZALINA, D Mettlach
Posiadane auto: Toyota avensis 2.2D Cat 2007r.Mercedes vito110D 97 ,seat ibizaST 2011
Piwa: 1/0
Wysłany: Nie 28 Sie 2016, 09:08
Temat postu:

Układ chłodzenia


Witam wszystkich,od paru tygodni jestem posiadaczem Toyoty avensis 2.2d Cat 07r 177KM.Mam następujący problem a mianowicie wywala mi płyn chłodzący ze zbiorniczka wyrównawczego,ostatnio jadąc do PL bo obecnie przebywam w Niemczech założyłem butelkę żeby płyn nie zabryzgal całego silnika,zrobiłem 1000km temperatura silnika była cały czas taka sama mimo ze jechałem szybko ,silnik się nie grzał wszystko ok w PL sprawdziłem płyn butelka była do połowy zalana płynem zostawiłem tak w Polsce zrobiłem pare kilometrów i temp silnika ok po powrocie do Niemiec sprawdziłem płyn butelka była pełna ok 750ml,dodam ze łącznie zrobiłem 2800km temp.silnika była ok na trasie jechałem nawet 210km/h żadnych objawów żeby się grzał temp otoczenia była nawet 37 stopni podczas jazdy wszystko chodziło bez problemu nawet ogrzewanie bo sprawdzałem.Czy korek od zbiorniczka przelewowego może być uszkodzony i nietrzyma ciśnienia czy tez może uszczelka pod głowica,wczoraj nalalem płynu i przy odkreconym korku pogazowalem trochę nic nie wywala,co to może być? Czy ktoś ma jakieś pomysłu .
Powrót do góry
GT77

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 07 Sie 2016
Posty: 442
Skąd jesteś (miejscowość / region): Zachodniopomorskie
Posiadane auto: BMWE39M57
Piwa: 17/3
Wysłany: Nie 28 Sie 2016, 16:47
Temat postu:

Re: ( Toyota Avensis ) Układ chłodzenia


Korek może być uszkodzony,można również zrobić pomiar spalin w układzie chłodzenia w celu wykluczenia uszkodzenia UPG/głowicy.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum TOYOTA Forum Strona Główna -> ( Toyota Avensis ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Toyota Avensis »

Opinie o samochodach Toyota Avensis - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Toyota Avensis ) Porady, problemy techniczne

19) Accc »

ToyotaAuris

55 000

2017r.

72 000 km

lubelskie

ToyotaAygo

33 990

2016r.

110 000 km

śląskie

ToyotabZ4X

135 300

2022r.

16 659 km

podkarpackie

ToyotaC-HR

124 800

2022r.

17 000 km

śląskie

ToyotaYaris

69 900

2022r.

21 779 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Avensis Forum   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System