Toyota

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkiopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Toyota RAV-4 ) Jakie to auto?



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum TOYOTA Forum Strona Główna -> ( Toyota RAV-4 ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kikous

Czytelnik



Dołączył: 25 Kwi 2015
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 25 Kwi 2015, 19:07
Temat postu:

Jakie to auto?


Witam serdecznie-na poczatek pragne poinformowac iż jestem laikiem samochodowym i zamierzam kupić auto-własnie toyotę.Na poczatku chciałam kupic toyote rav4 trzydwiową ale po sprzeczkach z mężem,który stwierdził,że to auto jest za małe (dwójka dzieci plus psy) jestem gotowa pójśc na kompromis i kupić ciut większe.Maz ma toyote yaris verso.Przegladając ogłoszenia jednak nie mogę trafić na auto ,które mi się podoba Sad wszystkie które obejrzałam są "długie" ja wolałabym wersję "krótszą" pięciodrzwiową.Przypadkiem w necie trafiłam na link:

http://cloudlakes.com/gallery/2694357-toyota-rav-4.html

dopiero dzisiaj sobie uswiadomiłam,ze zdjęcie jest zniekształcone i jak sie kliknie w nie ponownie to wychodzi zupelnie inne auto Sad.Natomiast własnie taka wersja by mi najbardziej odpowiadała-widziałam jak po ulicach Opola jezdza podobne rav-ki tyle,ze nie wiem jaka to wersja "ta krótsza".Czy macie jakieś sugestie czy pomysły-słyszałam,ze w pewnych modelach długości aut moga się róznic od siebie nawet o pół metra...
Powrót do góry
Neils

Debiutant



Dołączył: 11 Wrz 2013
Posty: 29
Skąd jesteś (miejscowość / region): Inowrocław
Posiadane auto: Rav 4 II 2.0 vvt-i 2005
Piwa: 2/2
Wysłany: Sob 25 Kwi 2015, 23:46
Temat postu:

Re: ( Toyota RAV-4 ) Jakie to auto?


Ta Toyota ze zdjęcia to RAV 4 III bodaj sprzed I liftingu, do tego wersja amerykańska z dłuższym rozstawem osi. Na zdjęciu na stronie po prostu obraz jest zwężony i przez to wygląda na taka króciutką.
Cytat:
Natomiast własnie taka wersja by mi najbardziej odpowiadała-widziałam jak po ulicach Opola jezdza podobne rav-ki tyle,ze nie wiem jaka to wersja "ta krótsza".Czy macie jakieś sugestie czy pomysły-słyszałam,ze w pewnych modelach długości aut moga się róznic od siebie nawet o pół metra...

"Te krótsze" były produkowane tylko do drugiej generacji (czyli do 2005 roku). Potem wszystkie były (i są) 5 drzwiowe, a właśnie po pierwszym liftingu III generacji usunięto koło z klapy bagażnika, co w przypadku pań może mieć znaczenie Wink

Zresztą, aby się trochę rozjaśniło, można zajrzeć choćby na Wiki.
Powrót do góry
the_bart123

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 476
Skąd jesteś (miejscowość / region): Znin
Posiadane auto: Toyota RAV4 2001 1.8 NV
Piwa: 14/85
Wysłany: Pon 27 Kwi 2015, 15:02
Temat postu:

Re: ( Toyota RAV-4 ) Jakie to auto?


Ano tamto zdjecie jest znieksztalcone Smile (jajowate kola) Smile

Co do 3 drzwi RAV4 - mam taka - IDEALNE ale....... dla dwoch osob plus..... 3-4 jednorazowki zakupow z sklepu Sad

Owszem - mozna isc na hardcore na + 2 dzieci do niej, lecz tak samo jak do Fiat 126p.

Dla mnie i mojej dziewczyny PEFEKCYJNE (z uzytkowego i ekonomicznego puktu widzenia)

Polecam Toyota Corolla (ew. Verso) w takim wypadku
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum TOYOTA Forum Strona Główna -> ( Toyota RAV-4 ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Toyota RAV-4 »

Opinie o samochodach Toyota RAV-4 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Toyota RAV-4 ) Porady, problemy techniczne


ToyotaProace City Verso

114 900

2022r.

18 167 km

mazowieckie

ToyotaAygo

6 999

2006r.

223 000 km

mazowieckie

ToyotaCorolla

87 900

2020r.

67 608 km

mazowieckie

ToyotaYaris

14 000

2005r.

175 000 km

śląskie

ToyotaAvensis

46 800

2016r.

178 000 km

małopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Avensis Forum   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System