Toyota

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkiopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Toyota RAV-4 ) Jakie to auto?



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum TOYOTA Forum Strona Główna -> ( Toyota RAV-4 ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kikous

Czytelnik



Dołączył: 25 Kwi 2015
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 25 Kwi 2015, 19:07
Temat postu:

Jakie to auto?


Witam serdecznie-na poczatek pragne poinformowac iż jestem laikiem samochodowym i zamierzam kupić auto-własnie toyotę.Na poczatku chciałam kupic toyote rav4 trzydwiową ale po sprzeczkach z mężem,który stwierdził,że to auto jest za małe (dwójka dzieci plus psy) jestem gotowa pójśc na kompromis i kupić ciut większe.Maz ma toyote yaris verso.Przegladając ogłoszenia jednak nie mogę trafić na auto ,które mi się podoba Sad wszystkie które obejrzałam są "długie" ja wolałabym wersję "krótszą" pięciodrzwiową.Przypadkiem w necie trafiłam na link:

http://cloudlakes.com/gallery/2694357-toyota-rav-4.html

dopiero dzisiaj sobie uswiadomiłam,ze zdjęcie jest zniekształcone i jak sie kliknie w nie ponownie to wychodzi zupelnie inne auto Sad.Natomiast własnie taka wersja by mi najbardziej odpowiadała-widziałam jak po ulicach Opola jezdza podobne rav-ki tyle,ze nie wiem jaka to wersja "ta krótsza".Czy macie jakieś sugestie czy pomysły-słyszałam,ze w pewnych modelach długości aut moga się róznic od siebie nawet o pół metra...
Powrót do góry
Neils

Debiutant



Dołączył: 11 Wrz 2013
Posty: 29
Skąd jesteś (miejscowość / region): Inowrocław
Posiadane auto: Rav 4 II 2.0 vvt-i 2005
Piwa: 2/2
Wysłany: Sob 25 Kwi 2015, 23:46
Temat postu:

Re: ( Toyota RAV-4 ) Jakie to auto?


Ta Toyota ze zdjęcia to RAV 4 III bodaj sprzed I liftingu, do tego wersja amerykańska z dłuższym rozstawem osi. Na zdjęciu na stronie po prostu obraz jest zwężony i przez to wygląda na taka króciutką.
Cytat:
Natomiast własnie taka wersja by mi najbardziej odpowiadała-widziałam jak po ulicach Opola jezdza podobne rav-ki tyle,ze nie wiem jaka to wersja "ta krótsza".Czy macie jakieś sugestie czy pomysły-słyszałam,ze w pewnych modelach długości aut moga się róznic od siebie nawet o pół metra...

"Te krótsze" były produkowane tylko do drugiej generacji (czyli do 2005 roku). Potem wszystkie były (i są) 5 drzwiowe, a właśnie po pierwszym liftingu III generacji usunięto koło z klapy bagażnika, co w przypadku pań może mieć znaczenie Wink

Zresztą, aby się trochę rozjaśniło, można zajrzeć choćby na Wiki.
Powrót do góry
the_bart123

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 476
Skąd jesteś (miejscowość / region): Znin
Posiadane auto: Toyota RAV4 2001 1.8 NV
Piwa: 14/85
Wysłany: Pon 27 Kwi 2015, 15:02
Temat postu:

Re: ( Toyota RAV-4 ) Jakie to auto?


Ano tamto zdjecie jest znieksztalcone Smile (jajowate kola) Smile

Co do 3 drzwi RAV4 - mam taka - IDEALNE ale....... dla dwoch osob plus..... 3-4 jednorazowki zakupow z sklepu Sad

Owszem - mozna isc na hardcore na + 2 dzieci do niej, lecz tak samo jak do Fiat 126p.

Dla mnie i mojej dziewczyny PEFEKCYJNE (z uzytkowego i ekonomicznego puktu widzenia)

Polecam Toyota Corolla (ew. Verso) w takim wypadku
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum TOYOTA Forum Strona Główna -> ( Toyota RAV-4 ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Toyota RAV-4 »

Opinie o samochodach Toyota RAV-4 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Toyota RAV-4 ) Porady, problemy techniczne


ToyotaRAV-4

86 900

2016r.

53 000 km

śląskie

ToyotaYaris

58 900

2018r.

72 000 km

wielkopolskie

ToyotaAvensis

16 600

2007r.

270 639 km

świętokrzyskie

ToyotaCorolla

99 900

2022r.

4 131 km

mazowieckie

ToyotaCorolla

75 900

2019r.

123 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Avensis Forum   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System