Toyota

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkiopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Toyota Avensis ) Toyota Avensis 2011/12 - 76000 Diesel - padły wtryski



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum TOYOTA Forum Strona Główna -> ( Toyota Avensis ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tomasz02

Czytelnik



Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opolskie
Posiadane auto: Toyota Avensis 2011/12
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 03 Mar 2015, 14:06
Temat postu:

Toyota Avensis 2011/12 - 76000 Diesel - padły wtryski


Witajcie.
Mam Avensisa T27 Diesel z salonu. przebieg 76000. Niestety padły wtryski w tym aucie. I w tym momencie mit bezawaryjnej Toyoty prysł jak bańka mydlana. Auto jest serwisowane co 15 000 jak sobie życzą. Po 2 miesiącach od zakończenia gwarancji padły wtryski w tym samochodzie. Niestety do czasu gwarancji serwis był słodki jak żaden inny, teraz jest straszny problem by uznali to w ramach gwarancji i każą czekać. Niestety straciłem już dobre zdanie o tej marce, gdyż sądziłem że kupno auta TOYOTA Avensis za 140 tysięcy zł to zapomnienie o problemach z samochodem. Niestety jak się okazuje jest dokładnie odwrotnie.
Co o tym sądzicie ???
Powrót do góry
Mech toyoty

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 454
Skąd jesteś (miejscowość / region): wrocław
Posiadane auto: vplvo xc90 ,auris 1.4d mmt swift mmt
Piwa: 43/0
Wysłany: Wto 03 Mar 2015, 19:01
Temat postu:

Re: ( Toyota Avensis ) Toyota Avensis 2011/12 - 76000 Diesel - padły wtryski


tankuj w niemczech to nie będzie problemów ,niestety tylko wpolsce takie problemy pozdrawiam
Powrót do góry
Keram2504
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 5434
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mazowsze
Posiadane auto: Mercedes A-140 2000 Gaz Prins
Piwa: 194/114
Wysłany: Wto 03 Mar 2015, 22:01
Temat postu:

Re: ( Toyota Avensis ) Toyota Avensis 2011/12 - 76000 Diesel - padły wtryski


Witaj na forum.
Na pracę i podejście naszych serwisów do klienta to można pokaźnych rozmiarów księgę napisać.

Temat przeniosłem.
_________________
Rozwiązałeś problem? Odpisz. Inni będą Ci wdzięczni.
Konstytucja gwarantuje wolność wypowiedzi, ale nie gwarantuje wolności po wypowiedzi.
Powrót do góry
Tomasz02

Czytelnik



Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opolskie
Posiadane auto: Toyota Avensis 2011/12
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 04 Mar 2015, 11:51
Temat postu:

Re: ( Toyota Avensis ) Toyota Avensis 2011/12 - 76000 Diesel - padły wtryski


Nie można wszystkiego zwalać na paliwo, bo tak najłatwiej. Żyjemy w kraju w którym stacje benzynowe są kontrolowane i należy zakładać że paliwo ma jakość taka jaką mieć powinno. Nie jest to żaden argument dowodowy. Jeżeli paliwo w Polsce jest niewłaściwe to niech TOYOYA to udowodni. Oczywiście zdarzają się przypadki - ale takie przypadki są we wszystkim, nie tylko w paliwie. Ja mam koło "swojego domu" 3-4 letnie stacje ORLENU i LOTOS-u" i mam na wszystkie tankowania faktury zakupu, niech Toyota udowodni że leją tam kiepskie paliwo. Nie możemy tego w taki sposób upraszczać, bo dojdziemy do absurdów i np. ludzie z Krakowa będą pozywać władze miasta że chorują z racji na kiepskie powietrze, ludzie ze śląska podobnie, a ludzie z Warszawy będą pozywać władze stolicy że stoją w korkach i zużywają zbyt wiele paliwa i czasu.
Problem nie jest w tym że padły wtryski, problem jest w opieszałości pracowników TOYOTA którzy niestety nie różnią się niczym od innych stacji serwisowych słabszych marek.
Dlatego trzeba o tym mówić, że nie wszystko jest tam takie różowe jak się wszystkim wydaje, bo nie ten jest dobrzy jak wszystko jest dobrze. Wspaniałość serwisy poznaje się wówczas, jak szybko potrafi rozwiązać problem który powstał. Tutaj niestety TOYOTA ma jeszcze wiele do nadrobienia.
Powrót do góry
Tomasz02

Czytelnik



Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opolskie
Posiadane auto: Toyota Avensis 2011/12
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 05 Mar 2015, 12:03
Temat postu:

Re: ( Toyota Avensis ) Toyota Avensis 2011/12 - 76000 Diesel - padły wtryski


Dzisiaj otrzymałem telefon o wymianie całości w ramach gwarancji. Cieszę się z tej propozycji, chociaż mały niesmak pozostaje. Szkoda że tak oczywiste dla zwykłych ludzi sprawy muszą być załatwiane tak długo i przy po mocy niepotrzebnych metod, które po części szkodzą dobrej jak do tej pory sądziłem marce TOYOTA. Z pewnością zastanowię się nad kupnem kolejnego auta i nie wiem czy będzie to DIESEL. Nie wiem też jaką markę wybiorę, chociaż kal to mówią "czas leczy rany". Pozostawiam jednak ten temat do przemyślenia wszystkim czytającym to forum by nie popadali w zachwyt kupując Toyotę, bo jak widać bywają poważne usterki. Szkoda że z podjęciem tych decyzji trzeba czekać tak długo, bo uważam to za niepotrzebne.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Czw 05 Mar 2015, 12:03
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum TOYOTA Forum Strona Główna -> ( Toyota Avensis ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Toyota Avensis »

Opinie o samochodach Toyota Avensis - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Toyota Avensis ) Oceń swoje auto


ToyotaYaris

72 900

2022r.

21 779 km

mazowieckie

ToyotaAuris

36 900

2013r.

237 000 km

mazowieckie

ToyotaC-HR

139 900

2023r.

30 869 km

mazowieckie

ToyotaCorolla

95 900

2022r.

37 000 km

śląskie

ToyotaLand Cruiser

99 999

2008r.

298 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Avensis Forum   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System