Toyota

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkiopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Toyota RAV-4 ) która Rav lepsza ?



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum TOYOTA Forum Strona Główna -> ( Toyota RAV-4 ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dawid_sz

Dyskutant



Dołączył: 13 Lip 2012
Posty: 63
Skąd jesteś (miejscowość / region): Olsztyn
Posiadane auto: Mitsubishi ASX,Volkswagen Turan
Piwa: 0/4
Wysłany: Nie 07 Gru 2014, 13:33
Temat postu:

która Rav lepsza ?


Witam Was, zdecydowałem się na zakup samochodu z napędem 4X4 i silnikiem diesla. Znajomy który szuka mi takiego samochodu twierdzi że przy budżecie 30-40tyś to model z 2005 z 2.0d- co myślicie ?. Choć model który zaczyna się od 2006-bardziej mi się podoba ale to już z 50tyś. Wczoraj poczytałem trochę forum o tym samochodzie i trochę ludzi pali sprzegło-powiedzcie czy to normalne ?, nie ukrywam że samochód ten będzie jeżdził w Skandynawi ponieważ mój obecny nie daje rady bo jest na jedną ośkę.
Podpowiedzcie mądrym doświadczeniem tego samochodu ponieważ zastanawia mnie jeszcze (choć brzydki jak dla mnie) Freelander, który byłby sporo młodszy za te pieniądze i jest chyba wyższy.
Podziękował
Powrót do góry
wojciech333

Dyskutant



Dołączył: 26 Wrz 2013
Posty: 75
Skąd jesteś (miejscowość / region): lubelskie
Posiadane auto: Sharan116KM AUY 05.lubRav4II 1.8
Piwa: 3/0
Wysłany: Nie 07 Gru 2014, 22:15
Temat postu:

Re: ( Toyota RAV-4 ) która Rav lepsza ?


Witam.Wszystko zależy od tego w jakim stanie uda się znaleść taką rav4 w dieslu z 05roku.Popyt na te samochody jest tak duży że są drogie i trudno znaleść dobry nie drogi egzemplarz.W 9letnim dieslu nastaw się na komplet sprzęgła z dwumasą do wymiany w niedalekim czasie po kupnie,chyba że było już wymieniane.Powodzenia w poszukiwaniach.ps.wolę powypadkowy niż zajeżdżony
Powrót do góry
mr_simon

Czytelnik



Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dębno
Posiadane auto: VW PASSAT B4 1.9TDI
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 08 Gru 2014, 08:28
Temat postu:

Re: ( Toyota RAV-4 ) która Rav lepsza ?


U mnie w firmie grupa interwencyjna ma RAV4 z 2007r. z silnikiem 2.2 Diesel w manualu, jeździ nią 5 pracowników z czego jeden traktuję jazdę na zasadzie 0/1. (0 - stoi i miejscu 1 - gaz w podłodze). Auto ma przebieg 330.000km i dotychczas z poważniejszych awarii wymienili jedynie maglownicę. Wiadomo auto służbowe, więc pokonuje każdy krawężnik z prędkością 100km\h, wszędzie wjedzie i zewsząd wyjedzie. Co mnie najbardziej zaskakuję, że mimo tak dużego przebiegu nie wymieniali jeszcze amortyzatorów i koła dwumasowego.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum TOYOTA Forum Strona Główna -> ( Toyota RAV-4 ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Toyota RAV-4 »

Opinie o samochodach Toyota RAV-4 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Toyota RAV-4 ) Porady, problemy techniczne


ToyotaAuris

51 900

2018r.

116 000 km

mazowieckie

ToyotaYaris

51 900

2017r.

55 000 km

śląskie

ToyotaAygo

7 800

2006r.

223 000 km

mazowieckie

ToyotaYaris

14 900

2006r.

134 000 km

pomorskie

ToyotaYaris

16 800

2009r.

166 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Avensis Forum   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System