Toyota

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkiopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Rav 4 II, 2.0 VVti co sądzicie o założeniu lpg?



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum TOYOTA Forum Strona Główna -> ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Ogólne dyskusje o instalacjach gazowych
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jegerin123

Czytelnik



Dołączył: 02 Lis 2013
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: Rav 4 2.0, 150ps, 2003r
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 12 Lis 2013, 15:55
Temat postu:

Rav 4 II, 2.0 VVti co sądzicie o założeniu lpg?


Co sądzicie o założeniu instalacji LPG do tego silnika? Silniki vvti ogólnie mają opinię kiepsko nadających się do założenia gazu. Ale ludzie jeżdżą. Moje auto jest drugim w rodzinie także brak bagażnika po wsadzeniu butli nie jest przeciwwskazaniem. Chodzi mi o żywotność takiego silnika, jego awaryjność na lpg i ogólną opłacalność.
Powrót do góry
the_bart123

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 476
Skąd jesteś (miejscowość / region): Znin
Posiadane auto: Toyota RAV4 2001 1.8 NV
Piwa: 14/85
Wysłany: Sro 13 Lis 2013, 21:04
Temat postu:

Re: Rav 4 II, 2.0 VVti co sądzicie o założeniu lpg?


jegerin123 napisał:
Co sądzicie o założeniu instalacji LPG do tego silnika? Silniki vvti ogólnie mają opinię kiepsko nadających się do założenia gazu. Ale ludzie jeżdżą. Moje auto jest drugim w rodzinie także brak bagażnika po wsadzeniu butli nie jest przeciwwskazaniem. Chodzi mi o żywotność takiego silnika, jego awaryjność na lpg i ogólną opłacalność.



a co sadzisz spojzec na to z tej strony?

Ja myslalem ze w zakladanie gazu bawia sie tylko ci co maja jakies tanie gruchoty jak np. Polonez, a ktos co ma auto za 30-50tys i nie stac go dolozyc pare grosikow do normalnego paliwa? hmmmmm....

Nie wiem - moze i sie myle i jestem glupi - ale to moje skromne zdanie

....w dodatku wydawac kupe pieniazkow na instalacje gazowa i.... ryzykowac zywotnosc silnika hmmmm....... ja tam nie wiem
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum TOYOTA Forum Strona Główna -> ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Ogólne dyskusje o instalacjach gazowych Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Ogólne dyskusje o instalacjach gazowych


ToyotaAvensis

46 500

2015r.

274 700 km

mazowieckie

ToyotaCorolla

87 900

2020r.

67 608 km

mazowieckie

ToyotaAygo

34 900

2020r.

61 000 km

mazowieckie

ToyotaAygo

39 990

2020r.

50 000 km

śląskie

ToyotaAvensis

46 700

2016r.

260 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Avensis Forum   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System