Toyota

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkiopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Toyota RAV-4 ) Problem z nadmuchem



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum TOYOTA Forum Strona Główna -> ( Toyota RAV-4 ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rafix.pl

Czytelnik



Dołączył: 16 Paź 2013
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Koszęcin
Posiadane auto: TOYOTA, RAV 4, III, 2006
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 25 Paź 2013, 22:11
Temat postu:

Problem z nadmuchem


Kilka dni temu zaobserwowałem, że prawa strona samochodu rządzi się swoimi prawami mianowicie z kratek wentylacyjnych cały czas leci ciepłe powietrze przy ostatnich temperaturach jest to uciążliwe, sterowanie nic nie pomaga można jedynie pozamykać wyloty. Warto dodać, że dotychczas lewa strona działała ok. Dziś jednak i lewa strona odmówiła posłuszeństwa z tym, że ta pozostaje bez efektu, wszystko co zostanie włączone wydobywa się spodem (na nogi) lub na szybę. Kontaktowałem się z ASO i podobno koszt naprawy to wymiana całego modułu sterowania - ponad 5000zł. Ktoś ma jakieś porady w tym temacie?
Powrót do góry
the_bart123

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 476
Skąd jesteś (miejscowość / region): Znin
Posiadane auto: Toyota RAV4 2001 1.8 NV
Piwa: 14/85
Wysłany: Sob 26 Paź 2013, 10:53
Temat postu:

Re: Problem z nadmuchem


rafix.pl napisał:
Kilka dni temu zaobserwowałem, że prawa strona samochodu rządzi się swoimi prawami mianowicie z kratek wentylacyjnych cały czas leci ciepłe powietrze przy ostatnich temperaturach jest to uciążliwe, sterowanie nic nie pomaga można jedynie pozamykać wyloty. Warto dodać, że dotychczas lewa strona działała ok. Dziś jednak i lewa strona odmówiła posłuszeństwa z tym, że ta pozostaje bez efektu, wszystko co zostanie włączone wydobywa się spodem (na nogi) lub na szybę. Kontaktowałem się z ASO i podobno koszt naprawy to wymiana całego modułu sterowania - ponad 5000zł. Ktoś ma jakieś porady w tym temacie?


napewno nic nie zrobisz bez rozkrecenia polowy deski rozdzielczej - pewno jakies klapki sie zatarly - ogolnie - NAPEWNO nic co by sie nie dalo zrobic domowym sposobem - superglue - smar i.......... od cholerki rozkrecania i skrecania - osobiscie za 5000zl to bym poszedl do jakiegos znajomego mechanika - by to rozkrecil za groszaki i sprawdzil - bo tak czy inaczej bedzie musial rozkrecic deske by wymienic ten caly modul.

P.S. Tak sobie teraz pomyslalem ile to pieniazkow jest 5000zl za glupie dmuchanie w samochodzie (polowa wartosci mojej RAV4 z 2002) zatem moze szroty?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum TOYOTA Forum Strona Główna -> ( Toyota RAV-4 ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Toyota RAV-4 »

Opinie o samochodach Toyota RAV-4 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Toyota RAV-4 ) Porady, problemy techniczne


ToyotaCorolla

57 900

2018r.

85 000 km

mazowieckie

ToyotaYaris

32 900

2012r.

167 000 km

śląskie

ToyotaYaris

5 700

2001r.

147 000 km

śląskie

ToyotaAygo

22 990

2013r.

151 000 km

śląskie

ToyotaRAV-4

99 900

2017r.

119 128 km

kujawsko-pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Avensis Forum   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System