Toyota

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkiopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Toyota Yaris ) Yaris 1.0 Automat 2004 r. - Nie rusza z miejsca!



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum TOYOTA Forum Strona Główna -> ( Toyota Yaris ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Puschkin

Dyskutant



Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 67
Skąd jesteś (miejscowość / region): WROCŁAW
Posiadane auto: STILO JTD 115KM
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 02 Maj 2011, 13:11
Temat postu:

Yaris 1.0 Automat 2004 r. - Nie rusza z miejsca!


Witam,

Problem jest dziwny i niestety bardzo uciążliwy, nikt nie wie jak naprawdę się go rozwiązuje na bieżąco a na stałe nie ma pomysłu jak go usunąć. Być może ktoś z Was to miał lub o tym słyszał i wie o co chodzi.

Otóż np. dzisiaj jeździłem Yarisem po mieście i wszystko było ok. Kiedy jednak po wyjściu ze sklepu chciałem odpalić auto nie udało się... Sad Kluczyk w stacyjce normalnie się przekręca, skrzynia też chodzi w różnych ale auto po prostu się NIE WŁĄCZA! Po przekręceniu kluczyka do końca nie ma ŻADNEJ REAKCJI. Problem jest ogromny bo auto stoi pod sklepem w ruchliwym miejscu i nie dość że nie można nim pojechać do mechanika to jeszcze nawet nie można nim wjechać na lawetę przecież.

Byłem z tym problemem w Toyocie i też nie dali jednoznacznej odpowiedzi co mogłoby być przyczyną i mówią że nie mieli nigdy takich zgłoszeń. Wg mnie to musi być jakaś dziwna przypadłość tego modelu, mam wrażenie że to coś z tą automatyczną skrzynią biegów. Do tej pory zdarzyło się to już jakieś 5-6 razy i za każdym razem auto odpalało po jakichś dziwnych zabiegach typu rozhuśtywanie auta, przepychanie go do przodu, potem do tyłu itp. Teraz to nie chce pomóc i już nie mam pojęcia co robić.

Bardzo proszę o pomoc co może być tego przyczyną i co z tym zrobić bo auto jest niby w pełni sprawne, normalnie jeździ, nie psuje się ale raz na jakiś czas odwala tego typu numer, który powoduje bardzo duży problem...

Jeśli znacie odpowiedź to proszę Was bardzo o szybką reakcję bo auto stoi pod sklepem w centrum miasta i wolałbym go tam nie zostawiać na nie wiadomo ile czasu.
Powrót do góry
jax022
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 1071
Skąd jesteś (miejscowość / region): zachod
Posiadane auto: stilo1,9 JTD 115 Wagon 2004
Piwa: 47/3
Wysłany: Sro 04 Maj 2011, 00:23
Temat postu:

Re: ( Toyota Yaris ) Yaris 1.0 Automat 2004 r. - Nie rusza z miejsca!


Kod:
Kluczyk w stacyjce normalnie się przekręca, skrzynia też chodzi w różnych ale auto po prostu się NIE WŁĄCZA! Po przekręceniu kluczyka do końca nie ma ŻADNEJ REAKCJI.


A co ma skrzynia do odpalania?Powiedz na spokojnie o co chodzi,co się nie włącza ?Myślę,że silnik się nie włącza.Aby włączyć silnik akumulator musi zasilić rozrusznik a ten przekręcić kołem zamachowym,jeżeli nie kręci to sprawdz akumulator a nastepnie rozrusznik.
_________________
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum TOYOTA Forum Strona Główna -> ( Toyota Yaris ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Toyota Yaris »

Opinie o samochodach Toyota Yaris - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Toyota Yaris ) Porady, problemy techniczne


ToyotaCorolla

94 900

2021r.

78 808 km

mazowieckie

ToyotaCorolla

109 900

2019r.

41 857 km

mazowieckie

ToyotaProace City Verso

117 900

2022r.

18 167 km

mazowieckie

ToyotaAygo

42 900

2021r.

66 000 km

śląskie

ToyotaUrban Cruiser

26 700

2009r.

180 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Avensis Forum   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System