Toyota

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkiopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Toyota Yaris ) Yaris 1.0 Automat 2004 r. - Nie rusza z miejsca!



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum TOYOTA Forum Strona Główna -> ( Toyota Yaris ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Puschkin

Dyskutant



Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 67
Skąd jesteś (miejscowość / region): WROCŁAW
Posiadane auto: STILO JTD 115KM
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 02 Maj 2011, 13:11
Temat postu:

Yaris 1.0 Automat 2004 r. - Nie rusza z miejsca!


Witam,

Problem jest dziwny i niestety bardzo uciążliwy, nikt nie wie jak naprawdę się go rozwiązuje na bieżąco a na stałe nie ma pomysłu jak go usunąć. Być może ktoś z Was to miał lub o tym słyszał i wie o co chodzi.

Otóż np. dzisiaj jeździłem Yarisem po mieście i wszystko było ok. Kiedy jednak po wyjściu ze sklepu chciałem odpalić auto nie udało się... Sad Kluczyk w stacyjce normalnie się przekręca, skrzynia też chodzi w różnych ale auto po prostu się NIE WŁĄCZA! Po przekręceniu kluczyka do końca nie ma ŻADNEJ REAKCJI. Problem jest ogromny bo auto stoi pod sklepem w ruchliwym miejscu i nie dość że nie można nim pojechać do mechanika to jeszcze nawet nie można nim wjechać na lawetę przecież.

Byłem z tym problemem w Toyocie i też nie dali jednoznacznej odpowiedzi co mogłoby być przyczyną i mówią że nie mieli nigdy takich zgłoszeń. Wg mnie to musi być jakaś dziwna przypadłość tego modelu, mam wrażenie że to coś z tą automatyczną skrzynią biegów. Do tej pory zdarzyło się to już jakieś 5-6 razy i za każdym razem auto odpalało po jakichś dziwnych zabiegach typu rozhuśtywanie auta, przepychanie go do przodu, potem do tyłu itp. Teraz to nie chce pomóc i już nie mam pojęcia co robić.

Bardzo proszę o pomoc co może być tego przyczyną i co z tym zrobić bo auto jest niby w pełni sprawne, normalnie jeździ, nie psuje się ale raz na jakiś czas odwala tego typu numer, który powoduje bardzo duży problem...

Jeśli znacie odpowiedź to proszę Was bardzo o szybką reakcję bo auto stoi pod sklepem w centrum miasta i wolałbym go tam nie zostawiać na nie wiadomo ile czasu.
Powrót do góry
jax022
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 1071
Skąd jesteś (miejscowość / region): zachod
Posiadane auto: stilo1,9 JTD 115 Wagon 2004
Piwa: 47/3
Wysłany: Sro 04 Maj 2011, 00:23
Temat postu:

Re: ( Toyota Yaris ) Yaris 1.0 Automat 2004 r. - Nie rusza z miejsca!


Kod:
Kluczyk w stacyjce normalnie się przekręca, skrzynia też chodzi w różnych ale auto po prostu się NIE WŁĄCZA! Po przekręceniu kluczyka do końca nie ma ŻADNEJ REAKCJI.


A co ma skrzynia do odpalania?Powiedz na spokojnie o co chodzi,co się nie włącza ?Myślę,że silnik się nie włącza.Aby włączyć silnik akumulator musi zasilić rozrusznik a ten przekręcić kołem zamachowym,jeżeli nie kręci to sprawdz akumulator a nastepnie rozrusznik.
_________________
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum TOYOTA Forum Strona Główna -> ( Toyota Yaris ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Toyota Yaris »

Opinie o samochodach Toyota Yaris - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Toyota Yaris ) Porady, problemy techniczne


ToyotaAygo

42 900

2021r.

66 000 km

śląskie

ToyotaAygo

35 990

2018r.

62 000 km

śląskie

ToyotaRAV-4

164 900

2019r.

52 397 km

mazowieckie

ToyotaAygo

43 990

2020r.

43 000 km

śląskie

ToyotaRAV-4

192 900

2022r.

51 257 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Avensis Forum   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System