Toyota

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkiopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Rav 4 II, 2.0 VVti co sądzicie o założeniu lpg?



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum TOYOTA Forum Strona Główna -> ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Ogólne dyskusje o instalacjach gazowych
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jegerin123

Czytelnik



Dołączył: 02 Lis 2013
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: Rav 4 2.0, 150ps, 2003r
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 12 Lis 2013, 15:55
Temat postu:

Rav 4 II, 2.0 VVti co sądzicie o założeniu lpg?


Co sądzicie o założeniu instalacji LPG do tego silnika? Silniki vvti ogólnie mają opinię kiepsko nadających się do założenia gazu. Ale ludzie jeżdżą. Moje auto jest drugim w rodzinie także brak bagażnika po wsadzeniu butli nie jest przeciwwskazaniem. Chodzi mi o żywotność takiego silnika, jego awaryjność na lpg i ogólną opłacalność.
Powrót do góry
the_bart123

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 476
Skąd jesteś (miejscowość / region): Znin
Posiadane auto: Toyota RAV4 2001 1.8 NV
Piwa: 14/85
Wysłany: Sro 13 Lis 2013, 21:04
Temat postu:

Re: Rav 4 II, 2.0 VVti co sądzicie o założeniu lpg?


jegerin123 napisał:
Co sądzicie o założeniu instalacji LPG do tego silnika? Silniki vvti ogólnie mają opinię kiepsko nadających się do założenia gazu. Ale ludzie jeżdżą. Moje auto jest drugim w rodzinie także brak bagażnika po wsadzeniu butli nie jest przeciwwskazaniem. Chodzi mi o żywotność takiego silnika, jego awaryjność na lpg i ogólną opłacalność.



a co sadzisz spojzec na to z tej strony?

Ja myslalem ze w zakladanie gazu bawia sie tylko ci co maja jakies tanie gruchoty jak np. Polonez, a ktos co ma auto za 30-50tys i nie stac go dolozyc pare grosikow do normalnego paliwa? hmmmmm....

Nie wiem - moze i sie myle i jestem glupi - ale to moje skromne zdanie

....w dodatku wydawac kupe pieniazkow na instalacje gazowa i.... ryzykowac zywotnosc silnika hmmmm....... ja tam nie wiem
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum TOYOTA Forum Strona Główna -> ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Ogólne dyskusje o instalacjach gazowych Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Ogólne dyskusje o instalacjach gazowych


ToyotaYaris

59 900

2020r.

115 000 km

mazowieckie

ToyotaRAV-4

89 900

2017r.

119 128 km

kujawsko-pomorskie

ToyotaYaris

31 900

2015r.

254 048 km

mazowieckie

ToyotaAygo

17 900

2011r.

162 000 km

śląskie

ToyotaYaris

69 900

2022r.

67 077 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Avensis Forum   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System