Toyota

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkiopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Toyota Corolla ) Głośno w kabinie przy prędkości 60-70 km



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum TOYOTA Forum Strona Główna -> ( Toyota Corolla ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Horavik36

Czytelnik



Dołączył: 09 Kwi 2018
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): olkusz
Posiadane auto: Toyota Corolla, E12, 1.6vvti, 2004
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 09 Kwi 2018, 20:17
Temat postu:

Głośno w kabinie przy prędkości 60-70 km


Witam, postaram się dokładnie opisać problem. Podczas jazdy do prędkości 60-70 km/h wszystko jest w porządku, problem zaczyna się od 70 km/h do 110 km/h a mianowicie w kabinie zaczyna być coraz głośniej, dźwięk metaliczny jakby scentrowana rura która obija się o kolejna rurę w której się znajduje, naprawdę ciężko mi to opisać, na początku myślałem ze to łożysko w którymś z kół ale jakby to było łożysko to chyba tez byłby ten dźwięk przy prędkościach niższych niz 60 km/h. To jest narastający dźwięk szumienia ale nie takiego jak w lesie czy gwizd, tylko taki ciężki rozpędzający się walec. Wydaje mi się że dźwięk pochodzi jakby z centrum(środka) gdzie kończy się kabina a zaczyna komora silnika. Wiele czytałem i są rożne opinie może ktoś miał podobny problem, dużo osób pisało o wymianie skrzyni biegów (łożyska? ale każdy pisał o jakimś innym) ale u mnie biegi wchodzą idealnie żadnego trzasku czy problemem ze zmiana biegu, sprzęgło też było poruszane(fakt u mnie wchodzi bardzo wysoko). Proszę o jakąkolwiek sensowną podpowiedz nie chce oddawać autka do mechanika na zasadzie znajdzie usterkę albo nie znajdzie albo wymieni pół auta i w końcu trafi.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum TOYOTA Forum Strona Główna -> ( Toyota Corolla ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Toyota Corolla »

Opinie o samochodach Toyota Corolla - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Toyota Corolla ) Porady, problemy techniczne


ToyotaCorolla

109 900

2023r.

5 935 km

mazowieckie

ToyotaC-HR

139 900

2023r.

30 869 km

mazowieckie

ToyotaYaris

54 900

2015r.

113 155 km

mazowieckie

ToyotaAvensis

45 900

2016r.

221 000 km

mazowieckie

ToyotaAygo

40 900

2020r.

61 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Avensis Forum   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System